302 Rainbow, Ha Noi+123 -777- 456 - 789 Mon - Sat: 07:00 - 17:00 /

Blog

Kanser Tedavisi İstanbul

Kanser, çok bilinen ve yaygın olan bir hastalıktır. Bu yüzden tedavisi de büyük önem taşır. Kanserin daha iyi tedavi edilebilmesi için her çeşidi için ayrı dallar vardır. Kanser tedavisi, sadece uzman doktorlar tarafından yapılabilir.

Bazı durumlarda farklı dallar, tedavi için bir araya gelip çalışmalar yapabilir. Genellikle birlikte çalışan branşlar; medikal onkolojisi ve radyasyon onkolojisidir. Kanser teşhisini patoloji uzmanı koyar. Teşhise bir çözüm bulma işini ise radyoloji ve nükleer tıp uzmanı üstlenir. Bu sıralama devam edebilir.

Yılda yaklaşık 200.000 kişi kanser hastalığına yakalanmaktadır. Bazı hastalar ise yanlış tedaviden ölmektedir. Bu yüzden gidilecek hastane doğru tercih edilmeli ve alanında uzman kişilerden yardım istenmelidir. Hiçbir şey bir insanın hayatından önemli değildir.

Kanser tedavisi alanında hastalarımıza değer vermekteyiz ve son teknoloji cihazlarla çalışmaktayız. Ayrıca alanında uzman doktorlarımız bulunmaktadır.

Teknolojinin Kanser Tedavisindeki Önemi

Birçok farklı uzmanın, aynı nedenden dolayı bir araya gelmesi hastalığı da denilebilir. Farklı branştaki uzmanların, bir arada çalışması çok nadir görülen bir durumdur. Ancak kanser tedavisi İstanbul aşamasında muhakkak bir araya gelmek zorundadır. Ayrıca teknolojilerin bir arada kullanılması da kolaylık sağlar.

Kanser tedavisi İstanbul

işleminde radyasyon onkolojisi kullanılır. Bu cihaz, röntgen ışınlarıyla çalışır. Sadece ameliyatlarda kullanılmaz. Bazen ameliyat olması sakıncalı olan hastalarda da kullanılır. Genellikle olumlu sonuçlar verir. Bu cihazı sadece uzman doktorlar kullanabilir.

Bu cihaz sayesinde yenilenmeyen hücreler ya da anormal bir şekilde üreyen dokular tedavi edilir. Tedavi sırasında ilk önce tanı konur, ardından kanser hücre belirlenir ve makineye bağlanır.

Bu cihaz sayesinde; baş ve boyun, meme tümörleri tedavi edilmektedir. Ayrıca diğer doku hastalıklarında da kullanılabilmektedir

Sadece tedavi sırasında değil, hastalığın teşhisinde, evrelenme aşamasında, ne kadar yaygın olduğunun belirlenmesinde ve tedavinin başarı olup olmadığının anlaşılmasında kullanılır. Bu cihaz sayesinde hastaya uygun en iyi tedavi planı belirlenir. Cihazın kullanımında konfor da düşünülür.

kanser tedavisi İstanbulalanında kullandığımız cihazlar üst düzey konfor bulunmaktadır. Ayrıcalıklardan yararlanmak ve en iyi tedaviyi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post

Bir yanıt yazın